Ünlü Analist, Bu Hafta 9 Altcoin’i Radarına Aldı!

Ünlü kripto para analisti Miles Deutscher, kısa süre önce yaptığı bir açıklamada, önümüzdeki haftalarda önemli gelişmeler kaydetmeye hazır olan birkaç kripto para birimine ışık tutan haftalık altcoin ve trend izleme listesini açıkladı. Deutscher’in görüşleri bir dizi kripto para birimini ve bunların potansiyel yörüngelerini kapsıyor ve kripto topluluğuna değerli bir rehberlik sunmakta. İşte detaylar…

Analist SOL ve yapay zeka altcoin projelerinden bahsetti

Deutscher’in izleme listesinin ön sıralarında Solana (SOL) yer alıyor. Yaklaşan Breakpoint 2023 konferansında SOL için önemli duyurular bekliyor. Bu etkinlik, Solana’nın FTX çöküşünden bu yana ilk büyük konferansı olması nedeniyle özel bir öneme sahip. Kripto alanında daha önce yaşanan “haberleri satma” olaylarına rağmen Deutscher, Solana topluluğundan olumlu bir yanıt geleceğini öngörüyor. Deutscher ayrıca AGIX, FET ve OCEAN gibi tokenlerin ivme kazanmasıyla Yapay Zeka (AI) trendlerinde bir canlanma olduğunu belirtti. Bu tokenlar, yapay zeka konferanslarıyla dolu bir ay için hazırlanıyor.

Deutscher’e göre, AI sektöründeki bu yerleşik liderlere odaklanmak, belirsiz geleceği olan düşük piyasa değerli tokenlar üzerinde spekülasyon yapmaya tercih edilebilir. Deutscher’in radarında olan bir başka kripto para birimi de, öncelikle OpenAI CEO’su Sam Altman’ın yatırımcı olarak katılımı nedeniyle ARKM. Yaklaşan yapay zeka konferansıyla olan bağları sayesinde ARKM‘de kayda değer gelişmeler yaşanabilir. Deutscher ayrıca, son günlerde önemli dalgalanmalar yaşayan yapay zeka ile ilgili bir altcoin olan RNDR’yi de vurguladı. Bu dalgalanmaların devam edebileceğine inanmakta. Ancak fiyat hareketlerinin zayıflaması halinde potansiyel bir “haberi sat” olayına ilişkin uyarı notu yayınlıyor.

DOGE ve XRP de odakta

Dogecoin’e (DOGE) olan ilgideki son düşüşe rağmen Deutscher, performansı konusunda iyimserliğini koruyor. Özellikle DOGE Günü ve Elon Musk’ın Cadılar Bayramı tweet’i olasılığı nedeniyle bireysel yatırımcı ilgisi artarsa, DOGE’un sağlam bir performans sergileyebileceğini öne sürüyor. 8-9 Kasım tarihlerinde Ripple’ın ‘Swell Konferansı’ merkez sahneye çıkacak. Deutscher’e göre bu etkinlik XRP’yi ön plana çıkaracak. Potansiyel bir halka arz söylentileri asılsız olsa da Deutscher, kripto piyasasının spekülatif doğasının XRP’yi çevreleyen FOMO odaklı rallilere yol açabileceğine inanıyor.

Son olarak AR, tarihindeki en yüksek işlem sayısını kaydederek ve istikrarlı bir büyüme göstererek Deutscher’in dikkatini çekti. Deutscher, AR’nin yaklaşan Solana konferanslarından olumlu etkiler görebileceğini ve potansiyel olarak pazardaki varlığını artırabileceğini öne sürüyor. Özetle, Miles Deutscher’in haftalık token ve trend izleme listesi kripto para dünyasına kapsamlı bir bakış sunuyor. Her zaman olduğu gibi, kripto topluluğu bu olayların ortaya çıkışını ve piyasa üzerindeki etkilerini merakla bekliyor.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

xxx