Seda Sayan’dan ‘sünnet derisi’ açıklaması! Canlı yayında tek tek anlattı

Yaptırdığı estetik operasyonlarla sık sık adından söz ettiren ünlü şarkıcı Seda Sayan, geçtiğimiz günlerde bir kez daha estetik doktorunun kapısını çalmıştı. Daha genç görünmek için yüzüne ve göğüs dekoltesi bölgesine sünnet derisinden sıvı enjekte ettiren şarkıcı, o anları 3.5 milyon takipçisi olan Instagram hesabının hikayeler bölümünden de yayınlamıştı.

Bu paylaşımından günler sonra eşi Çağlar Ökten’in konseri öncesi gazetecilerle konuşan Sayan, “Cilt altına iğneyle yapılan bir şey. Yaralar için harika bir şey. Bunu çok yaptıran var ve tek söyleyen benim. Ben bakımlı bir kadınım yaptırırım. Yaptıramayan da varsa gelsin, ona da yaptırırım. Belki üçüncü kez yine yaptırırım bu sefer ellerime olabilir” açıklamasında bulunmuştu.

“50 BİN TL’DEN BAŞLIYORMUŞ”

Ünlü ismin estetikleri ve yaptığı açıklama, Müge Dağıstanlı Erdoğan ve Milliyet yazarlarından Ali Eyüboğlu’nun sunumuyla TV8 ekranlarında yayınlanan ‘Aramızda Kalmasın’a konu oldu.

Müge Dağıstanlı Erdoğan, “Ünlüler arasında sünnet derisi enjeksiyonu denilen yeni bir moda var, 50 bin TL’den başlıyormuş. Birkaç seans sürüyormuş. Küçük bebeklerin sünnet derisi alınıyor, laboratuvarda özel işlemlerden geçiriliyor” diye konuştu.

“ŞİMDİ SEDA SAYAN ARAMASIN!”

Bunun üzerine lafa giren Ali Eyüboğlu, “O çocuklardan aldıkları hücreleri Seda Sayan’a enjekte ederken mesela ‘Bu Bolu’da doğan Ali Eyüboğlu’ndan alındı’ diyorlar mı? Niye denmiyor?” ifadelerini kullanarak espri yaptı.

Erdoğan’ın “Şimdi Seda Sayan seninle iletişime geçmesin de!” diyerek sunucu arkadaşına uyarı vermesinden kısa süre sonra, 61 yaşındaki şarkıcı canlı yayına bağlandı.

“ÖYLE SANILDIĞI GİBİ BİR ŞEY DEĞİL”

Konuşmasına Eyüboğlu’nun esprisine gülerek başlayan Sayan, “Ne çıkarsa takip ediyorum. Biz göz önünde insanlarız. Bunu güzelce anlatmak lazım. Bu öyle sanıldığı gibi bir şey değil. Yeni doğan çocuklar hastanede sünnet ettirildiğinde o deriler laboratuvarda çoğaltılıyor. Bu Sağlık Bakanlığı’na başvurulup alınan bir şey” dedi ve devam etti:

Bu işlem zaten birkaç yıldır yapılıyor, en son yaptıran benim. İşin para yönünü bilmiyorum. İşlemi yapan doktorla can ciğer arkadaşız. Yaptırırken canım yanıyor mu? Ben pek canı yanan bir kadın değilim. Bu kızarık, kabarık görünen yerler bir saate kalmadan düzeliyor. Ama iki gün boyunca asla kimyasal ürünler, makyaj falan kullanmayacaksınız. Tertemiz olacak işlemi yaptırdığınız bölge. Çünkü canlı hücre enjekte ediliyor.

“ÇÖPE ATILAN BİR ŞEYİ TIP NE HALE GETİRMİŞ”

“Yüzümde canlanma oldu, temizlenme oldu. Bu işlemi tavsiye ediyorum. Birisi gelse ‘Seda benim de ihtiyacım var’ dese ona da yaptırırım. Bu işlem yara izlerini çok güzel yok ediyor. İnsanların ciltlerinde lekeler var, yara izleri var. Bundan dolayı çekinen insanlar var. Çöpe atılan bir şeyi tıp ne hale getirmiş, bakın. Bunları doğru anlatmak lazım. Beni estetik elçisi seçmeleri lazım, en güzel ben anlatıyorum! Ellerime de yaptırabilirim, olabilir. Ama iki gün su değmemesi lazım, o zor. Vücudun başka yerlerine de yapılabiliyor ama bu işlem, onu da söyleyeyim.”

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

xxx