Kara Para Aklayanlardan Olabileceği İma Edilen Danla Bilic’ten Göndermeli Hamle: Takipçisinin Yorumunu Beğendi

Polatların ardından, sosyal medya fenomenliğiyle şan, şöhret ve paraya kavuşan Danla Bilic’in de incelenmesi gerektiğine söyleyenlere Danla’dan üstü kapalı cevap geldi. Detaylar ?

Bundan yıllar önce, belki de ilk sosyal medya fenomeni kavramı hayatımıza inceden inceden işlemeye başladığında karşımıza çıkan isimlerden biriydi Danla Bilic.

Makyaj içeriği üreticisi olarak alıştığımız YouTube’a yeni bir soluk getiren Danla, farklı konsept makyajlarıyla sosyal medyayı büyük sallamış, zaman içerisinde de kocaman bir takipçi kitlesine sahip olmuştu.

Dış görünüşü ve dobra açıklamaları sebebiyle sevildiği kadar linç de yiyen Danla, zaman içerisinde kendini herkese olduğu gibi kabul ettirdi. Yıllardır içerik üretmekten vazgeçmeyen ve çıktığı yolda emin adımlarla ilerleyen Danla Bilic, hala en merak edilen.ve en çok konuşulan sosyal medya fenomenlerinin başında geliyor.

Yani hepimiz, dişini tırnağına takarak bugünlere geldiğini biliyoruz aslında…

Fakat halimiz ortada. Lüks yaşantısını göze soka soka yaşayan ve kısa bir sürede servet sahibi olan sosyal medya fenomeni çift Dilan ve Engin Polat tutuklanıp içeriye girince, herkes diğer sosyal medya fenomenlerini de gözden geçirmeye başladı.

Ve işin ucu Danla’ya da değdi. Danla Bilic’i linçlemeye dünden hazır kesim, Danla’nın da birdenbire milyoner olduğunu ve incelenmesi gerektiğini savundu.

Danla Bilic, konuyla ilgili herhangi bir yorum yapmazken, geçtiğimiz saatlerde bir sosyal medya kullanıcısı adeta Danla’nın yerine konuştuğu bir paylaşımda bulundu. “Bu kız dev markalarla iş birliği yapıyor, YouTube’un meşhur zamanlarında tüm dijitale yön veriyordu. Kudurmayın” dedi. ?

Sosyal medyada kendisiyle ilgili yazılan çizilen hiçbir şeyi kaçırmayan Danla Bilic’ten de hamle gecikmedi. Danla Bilic de “Kudurmayın” deyip tüm meziyetlerini saydığı takipçisinin paylaşımını beğendi ve yorum attı.

Siz Danla ve zaman içerisinde edindiği popülerlikle zenginlik hakkında ne düşünüyorsunuz? Hadi yorumlarda buluşalım!

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

xxx