Kara Para Aklama Suçlamalarının Odağındaki Çakal ve Danla Biliç’e Soruşturma Açıldığı İddia Edildi

Çakal ve Danla Biliç’in ismi, Dilan ve Engin Polat’ın ardından, kara para akladığı konuşulan ünlüler arasına girdi. Gazeteci Emrullah Erdinç’in hakkında soruşturma başlatılan tanınmış ünlüler ile Çakal ve Danla Biliç’i ima ettiği söyleniyor. Bu iddiaya sosyal medya dünyasından bir yanıt daha geldi. İçerik üreticisi Yağmur Çevik takipçilerine bu iddiayı doğruladı.

Bir süredir Dilan ve Engin Polat’ın yargı süreci ile ilgili kamuoyuna bilgi veren Gazeteci Emrullah Erdinç, geçtiğimiz günlerde bir canlı yayın yaptı.

Yayında Polat’ların ardından mercek altına alınan sosyal medya fenomenleri ile ilgili açıklamalarda bulundu.

En dikkat çeken açıklaması ise “Sokağa çıktığında tanınacak bir sosyal medya fenomen ve arkadaşı hakkında soruşturma başladı” açıklamasıydı.

??

Herkesin merakla beklediği sorunun cevabını Dijital İçerik Üreticisi Yağmur Çevik verdi. TikTok’ta paylaşılan bir videoda Çevik, bu isimlerin Danla ve Çakal olabileceğinden bahsetti.

Hatta Danla’nın yakın arkadaşı Ala Tokel’in de, Çakal’ın arkadaşı Çağrı Şahin ile birlikte olduğunun altını çizerek, “Bu kişinin ailesi çok zengin. Kıbrıs’ta ve başka şehirlerde gazinoları var” dedi.

Çevik, gece yarısı yaptığı yayında kendisine gelen bir bilgiyi de takipçileri ile paylaştı: “Hakkında soruşturma açılan kişinin Çakal olduğu iddia ediliyor” dedi.

İşte o açıklamalar:

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

xxx