Xiaomi çıldırdı! Airfryer fiyatında 2000 TL’lik indirim!

Posted by

Artık akıllı ev aletlerinin yaygın bir şekilde kullanılmaya başladığını söyleyebiliriz. Çok değil birkaç ay öncesine kadar robot süpürgeler bir hayli ilgi görüyordu. Sonrasında ise ilgi dikey süpürgelere kaydı. Şimdi ise en popüler ev aletinin airfryer olduğunu söyleyebiliriz.

Peki nedir bu airfryer. Aslında airfryer için mini fırın tabirini kullanabiliriz. Elbette burada yeni bir teknolojiden bahsediyoruz. Dolayısıyla harcadığı güç de bir fırına oranla çok daha küçük. Airfryer’ı en cazip kılan özelliği ise yemeklerde minimum yağ oranına olanak sunması.

Xiaomi çıldırdı! Airfryer fiyatında 2000 TL’lik indirim!

Yani airfryer ile çok az yağ kullanarak birbirinden leziz yemekler yapabiliyorsunuz. Hepsi bu kadar da değil. Patates kızartmasından tutun da tavuk kanadına kadar pek çok şeyi airfryer ile pişirebiliyorsunuz.

Hali hazırda pek çok airfryer markası türemiş durumda. Fakat bu sektörün öncüsü olarak üç ismi ön plana alabiliriz. Xiaomi, Tefal ve Philips. Özellikle şu sıralar Philips ve Xiaomi ürünleri çok revaçta. Hatta Xiaomi airfryer modelinin peynir ekmek gibi sattığını da söyleyebiliriz.

İlk satışa sunulduğu dönemlerde 4000 TL civarında bir fiyattan satılan Xiaomi airfryer şu sıralar 2000 TL’ye kadar düşmüş durumda. Dilerseniz bu ürünün indirimli satın alma sayfasına buradan göz atabilirsiniz.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.