Otomobilinizin Rengi Kişiliğinizi Ele Veriyor… Otomobilinizin Rengi Sizin Hakkınızda Neler Söylüyor?

Posted by

SİYAH RENK ARABA

Genellikle moda dünyasında güçlü bir renk olarak görülen siyah otomobil kullananlar, sofistike olma ve şahane bir şekle sahip olma eğilimindedir. Ayrıyeten denetimi takdir ederler, lakin birden fazla vakit ihtiyatlı bir yaklaşım sergilerler ve gereksiz dramlardan kaçınırlar.

GÜMÜŞ VE GRİ RENK ARABA

Duyarlı, sağlam ve topluma ahenk sağlamaktan keyifli bir kişiliğin göstergesi.

Gri yahut gümüş rengi otomobil sahipleri, psikoloğumuz tarafından mantıklı bir yapıya sahip olarak tanımlanır ve ekseriyetle istek yerine pratikliği düşünür. Ayrıyeten, çok sağlam olduklarından ve topluma uyma eğiliminde olduklarından, çoklukla spot ışığından çekindikleri için kelamlarını tutmalarını bekleyebilirsiniz.

BEYAZ RENK ARABA

Beyza aracı tercih edenler klinik, organize, yüksek bir toplumsal statü istiyor.

Psikoloğumuza nazaran, beyaz otomobil şoförleri klinik, yüksek seviyede organize olma eğilimindedir ve toplumda yüksek bir statü elde etmek için uğraş gösterirler.

KIRMIZI RENK ARABA

Duygusal, dinamik, dışa dönük bir kişiliği yansıtır. Birçok farklı kırmızı çeşidi olsa da, hepsi misal özellikleri tabir eder. Daha canlı bir gölgeye sahip olanlar, şarap yahut bordo üzere daha derin bir renk kullananlara nazaran tipik olarak daha merttir.

Bununla birlikte, genel olarak kırmızı otomobil şoförleri son derece şehvetlidir ve ilgi odağı olmayı severler. Yüksek güçlü, dinamik ve yeni beşerlerle toplumsallaşmayı severler.

SARI RENK ARABA

Doğası gereği güneşli, umutlu, optimist. Çoklukla ‘tekerlekler üzerinde güneş ışığı’ olarak tanımlanan sarı otomobiller katiyen yollara cümbüş katar. Yalnızca bu da değil, tıpkı vakitte bu sevinçli motorların, siyah ve gümüş üzere yaygın renklerden daha inançlı olduğu düşünülür, zira sarı, çevresel görüşümüzde gördüğümüz birinci renktir ve onları fark etmeyi kolaylaştırır.

Sarı otomobil şoförlerinin ekseriyetle çok beğenilen bir yapıya sahip olduğunu duymak muhtemelen şaşırtan değildir. Güçle dolup taşıyorlar ve her vakit hayatın parlak tarafına bakıyorlar.

MAVİ RENK ARABA

Sakin, kendinden emin bir havayla, etkilenme mümkünlüğü düşük bir kişiliği yansıtmaktadır. Gölge ne olursa olsun, mavi bir otomobilin şoförüne güvenmek muhtemelen inançlıdır, zira onlar çok sadık olacaktır. Arkadaşlarınızdan biri mavi bir otomobil kullanıyorsa, muhtemelen sonsuza kadar yanınızda olacaklardır.
Yoldakilerin %16,92’sini oluşturan bu şoförler tıpkı vakitte sakin bir yapıya sahiptir ve basitçe gerilime girmezler. Kendilerine itimat verirler, lakin hiçbir kibir belirtisi göstermezler.

MOR RENK ARABA

Yaratıcı, harika, açıklama yapmayı sever bir kişiliği yansıtır. Mor, hala özel bir renk olmasına karşın, popülaritesi artıyor. Mor otomobil kullanan kişi, özgün ve eşsiz olarak algılanmak ister; bir açıklama yapmayı ve kalabalığın ortasından sıyrılmayı severler.

PEMBE RENK ARABA

Cesur, cömert, hassas karakterin temsilcisidir.

Pembe bir otomobil kullanıyorsanız, katiyen spot ışığından çekinecek biri değilsiniz. Parlak, kabarcıklı ve mertsin, altın üzere bir kalbin olduğunu söylemeye gerek yok.

Pembe, kırmızının fizikî tutkusunu azaltarak onun yerine daha yumuşak bir güç getirir. Hassasiyeti ve hassasiyeti temsil eder ve renk psikolojisinde bir umut işaretidir.

ALTIN SARISI ARABA

Geleneksel, rekabetçilik ve konfor istikrarı olan bir kişiliği ele verir. Altın otomobil sahiplerini klasik olarak nitelendirerek, yeni şeyler denemek yerine bildiklerine bağlı kalma eğiliminde olduklarını öne sürdü.

Altından hoşlananlar da rahatlığı sever ve biraz çekiciliğe karşı koyamazlar. Son derece rekabetçi olmasalar da, kazanma muvaffakiyetinin tadını çıkarırlar.

YEŞİL RENK ARABA

Enerjik, topraklanmış, istikrarlı bir kişiliğin göstergesidir.

Yeşil bir arabayı tercih eden şoförler ekseriyetle istikrarlı bir hayat sürer ve son derece gerçekçidir.

Günlük hayata çok kolay ve abartısız bir yaklaşım getirmeleriyle tanınan, topraklanmış ve alçakgönüllüdürler.

Yeşil otomobil şoförleri, bilhassa daha açık bir gölgeyi tercih edenler olmak üzere, çoklukla tabiatla temaslıdır.


Uyurken Neden Bir Şeylere Sarılmak İsteriz? İşte Şaşırtan Cevap…


Birazcık Aklınız Varsa Bu Bitkileri Asla Meskene Sokmazsınız! İşte Meskeninizde Varsa Da Derhal Kurtulmanız Gereken Bitkiler

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.