Nurcan Seçer hakkında uzaklaştırma kararı aldırdığı Serhan Seçer tarafından öldürüldü

Posted by

Burdur’da Nurcan Seçer boşanma aşamasında olduğu ve hakkında uzaklaştırma kararı aldırdığı Serhan Seçer tarafından av tüfeği ile öldürüldü.

KADIN 09.04.2022 12:00

Nurcan Seçer hakkında uzaklaştırma kararı aldırdığı Serhan Seçer tarafından öldürüldü

Abone Ol google-news

Burdur’da Nurcan Seçer isimli kadın, yaklaşık 6 aydır ayrı yaşadığı ve hakkında uzaklaştırma kararı aldırdığı Serhan Seçer tarafından birlikte işlettikleri restoranda av tüfeği ile öldürüldü.

Edinilen bilgilere göre, dün (8 Nisan) saat 21.00 sıralarında Atatürk Caddesi’nde yaşanan olayda; Serhan Seçer, elinde tüfek, yaklaşık 6 aydır ayrı yaşadığı Nurcan Seçer ile birlikte işlettiği restorana gitti. Hakkında uzaklaştırma kararı olduğu için iş yerine girmesi yasak olan Seçer, Nurcan Seçer’e ateş etti. Çenesine isabet eden saçmalarla ağır yaralanan Nurcan Seçer yere düşerken, Serhan Seçer, bu kez yaklaşık 300 metre mesafede, Gazi Caddesi’nde Nurcan Seçer’in kardeşi Ö.K.’ye ait iş yerine gitti.

Nurcan Seçer’in kardeşine ateş etmek isteyen Serhan Seçer’in tüfeği tutukluk yaptı. Aynı caddede işletmesi bulunan babası Şeref Seçer, oğlunu görüp tüfeği elinden aldı.

Çağırılan ambulansla Burdur Devlet Hastanesi’ne kaldırılan Nurcan Seçer kurtarılamadı. Kaçan Serhan Seçer bir süre sonra yakalanıp gözaltına alındı.

İHA

Günün Önemli Manşetleri

Video haberler için YouTube kanalımıza abone olun

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.