Güldür Güldür’ün yıldızı Özgün Aydın evlendi! ÇGH 2’nin oyuncusu kardeşinin düğününe gitmedi

Posted by

Güldür Güldür Show ile ekranların sevilen isimlerinden biri haline gelen Özgün Aydın, Dilan Saltık ile dünya evine girdi. Ünlü oyuncunun nikahına Çok Güzel Hareketler 2 programında yer alan kardeşi Ali Özün Aydın’ın katılmaması dikkatlerden kaçmadı.

Daha önce “Zengin Kız Fakir Oğlan”, “Dedemin Fişi” ve “Cici Babam” gibi başarılı yapımlarda rol alan oyuncu Özgün Aydın, uzun zamandır Güldür Güldür Show ile sevenlerinin karşısına çıkıyor. 

Renkli kişiliği ve başarılı oyunculuk performansıyla dikkatleri üzerine çeken Aydın, bir süredir birlikte olduğu Dilan Saltık ile nikah masasına oturdu. Necati Akpınar, Ali Sunal, Doğa Rutkay ve Didem Balçın gibi ünlü isimlerin katıldığı nikah töreninde çiftin şahitliğini Didem Balçın ve Alper Kul yaptı. 

Özgün Aydın ve Dilan Saltık

Ünlü çiftin nikah töreninden kareler sosyal medyada büyük yankı uyandırırken Ali Sunal’ın eşi Nazlı Kurbanzade Sunal da fotoğraf paylaşarak “Düğüncülük devam…” notunu düştü.

Ali Sunal ve eşi Nazlı Kurbanzade

Doğa Rutkay Kamal da Özgün Aydın ile çekildiği fotoğrafa “En tatlı damat” notunu düşerek takipçilerinin beğenisine sundu.

Doğa Rutkay Kamal, eşi ve Özgün Aydın

Çok Güzel Hareketler 2’ye önceki sezon veda eden Ali Özün Aydın’ın abisi Özgün Aydın’ın düğününe gitmemesi herkesi şaşırttı.

Ali Özün Aydın

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK VİDEO:

Serdar Ortaç oturduğu yerden binlerce lira kazanıyor!

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.