Google Pixel Buds A-Serisini resmi olarak duyurdu

Çantadaki 15 dakikalık şarj, 3 saate kadar müzik dinleme veya 1,5 saat konuşma süresi sağlıyor. Bunları herhangi bir Android cihazla tek dokunuşla kolayca eşleştirebilirsiniz ve Bluetooth 5.0 özelliği de mevcut. Her kulaklığın içinde özel olarak tasarlanmış 12 mm dinamik hoparlör sürücüsü ve kulak içi basıncı azaltma ve mekansal farkındalık için uzamsal havalandırma bulunuyor.

Pasif gürültü azaltma mevcut, ancak aktif gürültü engelleme yok ve telefon görüşmeleri için çift hüzmelemeli mikrofu mevcut. Uyarlanabilir Ses, ses seviyesini çevrenize uyacak şekilde otomatik olarak ayarlıyor. Neredeyse tüm gerçek kablosuz kulaklıklarda olduğu gibi, Pixel Buds A-Serisinde müzik, aramalar ve Google Asistan kontrolleri için kapasitif dokunmatik sensörlerin yanı sıra otomatik oynatma ve duraklatma için kulağınıza geldiklerini algılayan bir IR yakınlık sensörü bulunuyor.

Ayrıca, yerleşik bir hareket algılama ivmeölçer ve ne zaman açık ve ne zaman kapalı olduğunu algılamak için durumda bir Hall Etkisi sensörü var. Pixel Buds A-Serisini Açık Beyaz veya Koyu Zeytin renginde satın alabilirsiniz. Kulaklıkların fiyatı ise 99 dolar.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir