Balotelliyi böyle savundu: Hangimiz sorunlu değiliz ki?

Posted by

Paylaş

Beyaz TV’de Beyaz Futbol’un konuğu olan Murat Sancak, Samet Aybaba’nın ayrılığıyla ve Balotelli ile ilgili açıklamalar yaptı. Sancak, Balotelli’yi savundu ve Aybaba’nın ayrılık sebebinin İtalyan yıldız olmadığını söyledi.

Paylaş

“Hepimiz sorunluyuz”

Samet Hoca ile karşılıklı anlaşarak ayrıldık. Allah yollarımızı açık etsin. Balotelli’ymiş, Belhanda’ymış… Konu bunlar değil. Ayrılığın sebebi Balotelli falan değil. Herkes Balotelli için ‘deli‘ diyor ama deli değil. Psikolojik sorunları olduğu söyleniyor da hangimizin yok ki? Hepimizin psikolojik sorunlar var.

Paylaş

“Ben olsam Balotelli’yi oyundan çıkarmam”

Balotelli ile Samet Hoca’nın anlaşamadığı ortada. Sürekli 60’te oyundan çıkarıyor. Balotelli yüzünden yollar ayrıldı dersek yalan olur ama ben olsam Balotelli’yi oyundan çıkarmam. Bunlar yıldız oyuncular, her an maçı değiştirebilirler. Balotelli de şu an izinde. “Ya adam ol bu tepkileri dizginle ya da bir daha gelme” dedik kendisine.

Paylaş

“Montella kadroyu beğendi”

Montella’yı Fenerbahçe de getirmek istemişti, Emre Belözoğlu görüştü ama olmamıştı. Salı günü İstanbul’a gelecek ve oturacağız. Kadroyu beğendi, ama nasıl oynayacak bilmiyoruz. Ayrıca Balotelli’nin Montella’dan haberi yoktu.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.