Ajda Pekkan, Kızılcık Şerbeti hayranı çıktı… Sahnede övgüler yağdırdı

Ajda Pekkan, Ramazan Bayramı’nın ilk günü Antalya konserindeydi. Sahnede dinleyicilerine unutulmaz dakikalar yaşatan Süperstar’ın bir Kızılcık Şerbeti hayranı olduğu ortaya çıktı. Usta sanatçıyı dinlemeye gelenler arasından dizinin başrol oyuncusu Doğukan Güngör bulunuyordu. Süperstar, Güngör’ü görünce diziye olan hayranlığını dile getirdi. Güngör ise ayağa kalkarak Pekkan’ın karşısında eğildi.

“BAYILARAK İZLİYORUM”

Haberler.com’dan derlene bilgiye göre; RTÜK’ün bazı sahneleri sebebiyle 5 kez üst üste yayın yasağı verdiği Kızılcık Şerbeti dizisi ünlüler dünyasında da çok izleniyor. Kendisini dinlemeye gelenler arasından Göngör’ü gören Ajda Pekkan ise diziyi çok sevdiğini söyleyerek “Bayılarak izliyorum. Cuma akşamları hiçbir randevu alınmıyor. Çok tebrik ediyorum, devam edin inşallah” ifadelerini kullandı. O esnada yerinden kalkarak Pekkan’ı karşından eğilen Doğukan Güngör ise yaşadığı mutluluğu paylaştı.

“HEP OL KIZILCIK ŞERBETİ!”

Dizi ekibiyle yakaladıkları başarıdan dolayı çok mutlu olduğunu söyleyen genç oyuncu, “İnsan olduğu yere boşuna gelmiyor” diyerek bütün ekibe sonsuz selamını, sevgisini, desteğini iletti. Ajda Pekkan ise “İyi ki varsın hep ol Kızılcık Şerbeti! Bütün ekip arkadaşlarım ne kadar gurur duysanız az” ifadelerini kullandı.

Odatv.com

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir