2021 özür grubu atama sonuçları açıklandı! MEB öğretmen eş durumu tayini sonuçları sorgulama

Posted by

Milli Eğitim Bakanlığı bünyesinde görev alan öğretmenlerin yer değiştirme takvimi içerisinde başvurular ve atamalar için belirtilen tarihler paylaşılmıştı. İlk aşama ön başvuru şeklinde gerçekleşmiş ve 9-13 Ağustos tarihleri arasında başvurular alınmıştı. İkinci aşama olan tercihlerin yapılması ve onay süreci ise dün tamamlandı. Yani öğretmenler 19-23 Ağustos arasında tercihlerini yaptılar.

MEB ÖZÜR GRUBU ATAMA SONUÇLARI AÇIKLANDI

Yer değiştirme takvimi içerisinde yer alan bilgilere göre atama sonuçları 24 Ağustos 2021 Salı günü erişime açıldı. Tebligat ve ilişik kesme işlemleri ise 25 Ağustos’tan itibaren başlayacak. Yer değiştirmesi yapılan öğretmenlerin tebligat, ayrılma ve başlama işlemleri Yer Değiştirme Takviminde belirtilen süreler içinde tamamlanacak.

PERSONEL MEB İÇİN TIKLAYINIZ…

2021 Yılı Yaz Tatili Aile Birliği, Sağlık, Can Güvenliği Mazeretleri ve Engellilik Durumu ile Diğer Nedenlere Bağlı Yer Değiştirme İşlemi atamaları için resmi bir saat açıklaması gelmese de bugün gün içerisinde sonuçların açıklanması bekleniyor. Güncel gelişmeler için MEB’in ve personelmeb’in duyurular sayfası takip edilebilir.

MEBBİS İÇİN TIKLAYINIZ…

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.